© artexploder.com Powrót do Dododent

DODODENT

GABINET STOMATOLOGICZNY

Dododent to nowoczesny gabinet stomatologiczny w centrum Świdnika. Zapewniamy bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza sprawia, że Dododent to synonim kompleksowego, bezbolesnego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z najnowszych technologii, gabinet świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wyjątkową pozycję naszego gabinetu stomatologicznego potwierdza również jej ocena w oczach pacjentów. Dododent odbierany jest jako miejsce przyjazne dla każdego. Tak dobrą i ugruntowaną opinię zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb pacjenta. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasz gabinet. Misją gabinetu stomatologicznego Dododent jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech.

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich, którym zależy na pięknym uśmiechu. Pacjentów obejmujemy pełną opieką zaczynając od profesjonalnej diagnostyki przez przedstawienie możliwych rozwiązań i planów leczenia, opartych na najnowszych osiągnięciach współczesnej stomatologii. Oferujemy kompleksowe leczenie w zależności od potrzeb, uwzględniając państwa oczekiwania. Profesjonalna opieka i miła atmosfera jest czymś, co wyróżnia nasz gabinet na tle pozostałych.


DOROTA DOMAŃSKA

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie (rocznik 1999). Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Somatologicznej w Lublinie. Nastepnie zdobywałam wiedzę praktyczną w kilku gabinetach (Lublin, Świdnik, Trawniki), zaś w 2007 otworzyłam własny gabinet w Świdniku. Każdy kolejny rok pracy utwierdzał mnie w przekonaniu, że stomatologia jest moja życiową pasją.

Główny zakres moich zainteresowań obejmuje stomatologię zachowawczą, estetyczną i protetykę. Staram się ratować zęby spisane przez innych na straty, a ekstrakcję traktuję jako ostateczność.

Jestem zwolenniczką wczesnej profilaktyki, stąd moje zaangażowanie w promocję zdrowia jamy ustnej w świdnickich przedszkolach i zachęcanie jak najmłodszych dzieci do wizyt adaptacyjnych w moim gabinecie.

W życiu prywatnym, jak i zawodowym cenię sobie pracowitość, dokładność, cierpliwość i zamiłowania artystyczne. Te cechy osobowości staram się wykorzystywać w pracy na co dzień, łącząc je z wiedzą stomatologiczną, którą cały czas poszerzam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach.